Vakbeurs voor event, installatie- en
entertainmenttechnologie

Contact

Wilt u meer weten over CUE? Neem dan contact op met Rotterdam Ahoy die de beursorganisatie van CUE voor haar rekening neemt in opdracht van het bestuur van CUE, telefoon 010 - 293 3133 of stuur een e-mail naar info@cue.nl. Uiteraard kunt u ook een van de teamleden direct benaderen.

Project Team

Exhibition Manager

Saskia Vernooij

Exhibition Manager
s.vernooij@ahoy.nl
Account Manager

Kim Vrolijk

Account Manager
k.vrolijk@ahoy.nl
Account Manager

Nick Polder

Account Manager
n.polder@ahoy.nl
Project Coördinator

Janine van der Jagt

Project Coördinator
j.vanderjagt@ahoy.nl
Marketing & Communications Specialist

Monique Zeedijk-van Hout

Marketing & Communications Specialist
communicatie@cue.nl

Bestuur

Voorzitter

Enrico Daamen

Voorzitter
e.daamen@cue.nl
Penningmeester

Eric Mattijsen

Penningmeester
e.mattijsen@cue.nl
Secretaris

Louis Janssen

Secretaris
l.janssen@cue.nl
Bestuurslid

Marjon Franken

Bestuurslid
m.franken@cue.nl