Vakbeurs voor event, installatie- en
evenementtechnologie

Contact

Wilt u meer weten over CUE? Neem dan contact op met Rotterdam Ahoy die de beursorganisatie van CUE voor haar rekening neemt in opdracht van het bestuur van CUE, telefoon 010 - 293 3133 of stuur een e-mail naar info@cue.nl. Uiteraard kunt u ook een van de teamleden direct benaderen.

Project Team

Interim exhibition manager

Ditte Ooms

Interim exhibition manager
d.ooms@ahoy.nl
Account Manager

Robin Koedood

Account Manager
r.koedood@ahoy.nl
Account Manager

Nicole Buissing

Account Manager
n.buissing@ahoy.nl
Project Support

Janine van der Jagt

Project Support
j.vanderjagt@ahoy.nl
Communications Executive

Monique Zeedijk-van Hout

Communications Executive
communicatie@cue.nl

Bestuur

Voorzitter

Enrico Daamen

Voorzitter
e.daamen@cue.nl
Penningmeester

Eric Mattijsen

Penningmeester
e.mattijsen@cue.nl
Secretaris

Louis Janssen

Secretaris
l.janssen@cue.nl